SCHNİTZER satış sonrası teknik servis ekibi hem yurt içi hem de yurt dışında sunduğu geniş hizmet ağı, sorunlara anında müdehale ve optimum fiyat politikası ile müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

Makinenin teslimatı gerçekleştikten sonra teknik ekipten yetkili personel makine kurulumunu gerçekleştirir ve müşteriye makine kullanım eğitimi verir. Makinenin garanti süresi 1 yıl olmakla beraber operatör ya da kullanıcı kaynaklı her türlü hatada anında müdahale edilir.

Her makinenin yanında müşteriye ücretsiz olarak bir takım çantası verilir. Bu takım çantasının içeriği alınan makinenin türüne göre değişiklik göstermektedir. Müşterinin sonraki zaman diliminde ihtiyaç duyduğu tüm yedek parçaları siparişle tarafımızdan temin edilebilir.

İletişimin devamlılığını ön planda tutan Schnitzer servis ekibi ürün izleme politikasını gözeterek belli aralıklarda müşterisine ulaşır, istek ve taleplerini dinler. Bu doğrultuda üretim departmanına geri bildirim yaparak hataların minimize edilmesine büyük oranda katkı sağlar.

Makine bakımları alanında uzman teknisyenler tarafından belli zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirilir. Kurulum, montaj, eğitim, yedek parça, kütüphane gibi hizmetlerin yanında müşterilerimize çizim desteğide vermekteyiz.

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlayarak siz değerli müşterilerimizden gelecek olan her türlü öneriye açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Schnitzer ile gerçekleşen her satış yeni bir başlangıç...

Teknik servis için formu doldurun lütfen;